Yeni Nesil Yüksek Frekans Redresörler - Sayron Serisi

KULLANIM ALANLARI

Yatlar - tersaneler - raylı sistemler - Hidroelektrik santralleri -  güneş enerji santralleri - otomobil servisleri - elektrikli araçlar .

KOLAY SERViS

Tak çıkar mantığı olduğu için, modül değiştirerek arızalar çok basite indirgenmiştir.
.

HABERLEŞME

Profibus DP / ProfiNET / Modbus / RS 232 / RS485 vb. protokoller kullanılarak, otomasyon bilgisayarı ile çalıştırılabilir. .

ESNEK YAPI

Küçük ve hafif olmasından dolayı, yer kaplamaz nakliye ve kurulum çok kolay olur. .

AKÜ DOSTU

Yüksek çıkış verimi sayesinde, akü ömrünü uzatır. Aküyü yormadan şarj eder. .

DOĞA DOSTU TEKNOLOJi

Switchmode teknolojisi sayesinde, çevreye duyarlı çalışma prensibi.
.

ENERJi TASARRUFU

IGBT teknolojisi sayesinde minimum kayıp olur. Dolayısıyla emsallerine göre %30’a varan enerji tasarrufu sağlar..

Sayron Elektronik; Yeni nesil yüksek frekanslı redresör olan Galvano redresörü veya kaplama redresörü, alüminyum yüzey işlemlerinin en önemli ekipmanlarından biri olan Eloksal redresörü, Aluminyum üretimi yapan fabrikalar ve Alüminyum Kaplama Tesislerinde kullanılan Alüminyum renklendirme redresörü,Trafo köşkleri Küçük Trafo Merkezleri Acil aydınlatma gibi alanlarda kullanılan Akülü redresör, elektrikli ve elektronik cihazların sağlıklı enerji tasarruflu ve uzun ömürlü olmasını sağlayan Servo regülatör, Yüksek Güç ve Performans Odaklı Kesintisiz Güç Kaynakları, emsallerine göre %30’a varan enerji tasarrufu sağlayan Akü şarj cihazları üreticisi ve dağıtıcısı firmadır. Geleceği getiren teknoloji kesintisiz güç ile burada üretiliyor.